WITAJ W ŚWIECIE NOWEJ EDUKACJI!

 Od dziecka pasjonowała mnie edukacja. Z koleżankami zawsze bawiłam się w szkołę i to właśnie ja byłam nauczycielką prowadzącą lekcje i dziennik :).

Podczas moich studiów w USA i w Niemczech
brałam udział w licznych projektach, w publicznych i prywatnych szkołach. Przyglądałam się jak można edukować inaczej, niż jest to stosowane w Polsce… zrodziło to we mnie dużo inspiracji.
Jako, że jestem osobą pełną pomysłów, wykreowałam obecną metodologię, którą stworzyłam, aby zmieniać polskie standardy edukacji.

W USA przyjaźniłam się z wieloma rodzinami, które edukowały swoje dzieci alternatywnie. Edukacja
domowa, która obecnie w Polsce jest coraz bardziej popularna, w Ameryce była już dawno rozwinięta i proponowała wspaniały wachlarz możliwości. Już wtedy wiedziałam, że moim marzeniem jest stworzyć taką właśnie alternatywę dla polskich rodzin.

Proponuję swoje zajęcia w atmosferze szacunku do ucznia stawiając wymagania sobie samej i uczniom. To jest właśnie złota zasada, którą staram się zawsze na swoich zajęciach stosować.

Oprócz ogromnej pasji nauczania języków obcych gram na fortepianie i skrzypcach. Ukończyłam szkołę muzyczną 1 stopnia w klasie skrzypiec w Warszawie. Kocham podróże, poznawanie ludzi, odkrywanie w nich pasji i talentów. Mówię biegle w języku angielskim i niemieckim oraz w stopniu średnio-zaawansowanym w języku chińskim. Jestem mamą dwójki dzieci, których, wychowuje dwujęzycznie..

Aleksandra Grabowska

Ewa Wyżewska

Ewa Wyżewska

Witaj w moim świecie, w którym niemożliwe nie istnieje!

Jestem żoną szczęśliwego męża, który jest jednocześnie moim największym przyjacielem oraz mamą 5 dzieci (3 synów i 2 córki), które nie zawsze są szczęśliwe ;).

Jestem z wykształcenia magistrem ekonomii, choć moim główną pasją zawsze był człowiek i budowanie z nim pięknej i jednocześnie zdrowej relacji.

Od 15 roku życia moim największym marzeniem było stworzenie cudownych relacji z przyszłym mężem i dużej rodziny. Na to, jak się komunikować i budować relację, poświęciłam 27 lat mojego życia . Przez ten czas miałam doświadczenie w prowadzeniu różnych spotkań grupowych, uczestniczyłam w wielu kursach poświęconych komunikacji m.in. Porozumienie bez przemocy, Szkolenie TSR (terapia skoncentrowana na rozwiązaniu). Dodatkowo prowadziłam z mężem kursy dla narzeczonych, pracowałam w poradni przedmałżeńskiej, stworzyłam z koleżankami miejsce dla mam z dziećmi „MamyDzieci”. Mam również doświadczenie w pracy jako lider grup, ale przede wszystkim przez 9 lat towarzyszyłam moim pociechom w przygodzie z edukacją domową.

Dzisiaj mogę powiedzieć, że moje marzenie się spełnia

Ten kto nic nie robi – nie popełnia błędów, a ten kto zamienia błędy na lekcje – osiąga sukces!

Umiejętność słuchania i rozumienia drugiego człowieka bez oceniania i szufladkowania, stawianie trafnych pytań – także sobie – to umiejętności,  których się nauczyłam przez ten czas i które pomagają mi działać pomimo przeszkód.

Może jesteś osobą, która chce zmienić relacje z sobą, z drugą osobą, ze swoimi dziećmi?

Może jesteś osobą, która pragnie poznać, usłyszeć swoje potrzeby i nauczyć się je zaspokajać jednocześnie budując piękną komunikację?

Jest to możliwe, tylko może potrzebujesz w tym wsparcia?

ZAPRASZAM 🙂

CHOOSE US

DLACZEGO MY?

Z

Podążanie za Twoją potrzebą

Wspólnie z klientem szukamy i nazywamy potrzebę

Z

Atmosfera zrozumienia, akceptacji

Współpraca jest zawsze sukcesem przy obustronnej akceptacji i zaufaniu

Z

Wymagania stawiamy Tobie i Nam

Praca nad rozwojem człowieka jest naszą pasją

Z

Działamy po naszemu

Nie kopiujemy rozwiązań i metodologii, gdyż działamy poza systemem

Z

Realizujemy Twój cel, nie nasz!

Dokładnie wsłuchujemy się w potrzeby klienta i ustalamy wspólnie plan działania

Z

Twój sukces, naszym sukcesem!

Najlepiej wykorzystane 60 min

Zarezerwuj już dziś

Wypełnij formularz lub zadzwoń, aby sprawdzić czy są jeszcze wolne miejsca.

Zobacz inne kursyZapisz się!