EDUKACJA DOMOWA “LIFE SCHOOL”

Praca nad dzieckiem, nie tylko pod kątem wiedzy, ale przede wszystkim jego poczuciem wiary we własne możliwości i charakterem. W szkołach umiejętności społeczne są bardzo często pomijane. Dzieci u nas uczone są współpracy, oraz umiejetności efektywnego uczenia się. Samodzielność i odpowiedzialność to umiejętności kluczowe do efektywnej nauki.

 

Profil zajęć jest przeznaczony dla dzieci klas szkoły podstawowej.

Wszelkiego rodzaju trudności z matematyką są często wypadkową zaległości, które powstały przez miesiące a nawet lata nauki. W naszej szkole domowej bierzemy pod opiekę wszystkie dzieci, które chcą dobrze napisać egzamin ósmoklasisty i pomagamy im osiągnąć ten cel. Naprowadzamy naszych uczniów na skuteczną i efektywną naukę. Przy odpowiednio przygotowanych materiałach dziecko buduje solidny fundament, na którym opiera swoją dalszą naukę.

Proponujemy trzy profile zajęć:
profil “help desk”, czyli przygotowanie do klasówki, poprawy. Nauczyciel poświęca uczniowi jednorazowo tyle czasu ile potrzeba, tak aby dziecko zrozumiało głębiej temat. Cena jest stała, bez względu na to, jak długo będzie trwała lekcja.
profil cyklicznych spotkań, czyli spotkania raz w tygodniu i systematyczna praca nad fundamentem wiedzy.
profil przygotowawczy do egzaminu ósmoklasisty, zbiorcze spotkania z ósmoklasistami, podczas których zaopatrujemy uczniów we wszystkie niezbędne materiały potrzebne do wypracowania najlepszej techniki egzaminacyjnej.

 

Jeśli masz pytanie odnośnie zajęć wypełnij pomiższy formularz.

2 + 5 =