BABUSZKOWO

to i owo

spotkania tylko dla kobiet

Nikt nie zrozumie mamy tak jak druga mama. Jeśli chcesz pobyć w gronie kobiet, podzielić się swoimi spostrzeżeniami odnośnie wychowania, pielęgnacji, czy edukacji swojego dziecka i posłuchać innych doświadczonych kobiet, to czekamy na Ciebie. W naszym projekcie jest miejsce na wymianę doświadczeń w atmosferze zrozumienia i rozwoju.

 

BABSKIE GADANIE

Luźne spotkania przy herbatce, domowym cieście i ciasteczkach (znajdzie się tez coś fit :)), w gronie cudownych kobiet. Zapraszamy samotne i niesamotne, szczęśliwe i nieszczęśliwe, przemęczone i nieprzemęczone. Dla nas nie ma tematów tabu. Z nami jest ciekawie i rozwojowo.

[/et_pb_column]

URODZIŁAM ŻYCIE

Początki macierzyństwa nie należą do łatwych…, każda mama Ci to powie. Spotkania prowadzone są dla świeżo upieczonych mam, wraz z ich pociechami. Jest okazja do dzielenia się swoim doświadczeniem, ale przede wszystkim do pobycia razem w doborowym towarzystwie. Spotkania prowadzą dwie mamy 7 dzieci (w sumie :0)

WYCHOWUJĘ ŻYCIE

Najpiękniejsza przygoda, a zarazem najtrudniejsza, to wychować swoje dziecko. Na naszych spotkaniach pokazujemy jak szukać odpowiedzi w sobie i dziecku, aby wychowanie było czasem radości, zadowolenia i spełenienia. Jest to czas dedykowany dla wszystkich mam, które świadomie podchodzą do swojego macierzyństwa i jednocześnie lubią spedzać czas z innymi mamami na rozmowie, dzieleniu się doświadczeniami. A to wszystko w miłej atmosferze dwóch świadomych mam 7 dzieci (w sumie :)), przy smacznej herbatce…

Email

Wyślij wiadomość!

6 + 3 =

Info

Złap kontakt do nas

Mail

Napisz do nas poprzez forlumarz kontaktowy. Odpowiemy najszybciej jak się da 🙂

Na miejscu

ul. Wąska 4
05-400 Otwock

Telefonicznie

Ola: 606 200 316
Ewa: 506 740 425